• 0(312) 418 0 888
  • info@aryaisitme.com.tr
  • WhatsApp Hattı: 0(532) 131 56 74

Randevu Alın0(532) 131 56 74

Mail Adresiinfo@aryaisitme.com.tr

AdresKocatepe Mah. Mithatpaşa Cad. No:70/1 Kızılay / Ankara

Phonak İşitme Cihazı

Phonak İsviçre menşei bir firma, Phonak ürünleri dünya çapında 100’den fazla ülkede bulunur.

Phonak İşitme Cihazı Modelleri

Phonak işitme cihazlarının misyonu, insanların tekrardan işitirken işitmeyi eğlenceli bulmasına yardımcı olmak istiyor kullanımı oldukça kolay ve en son teknolojik donanımlar ve yazılım ile gelişmiş işitme cihazları ve yardımcı dinleme cihazlarından oluşturmaktır.

Phonak Tarafından Üretilen İşitme Cihazları

Sind frei von Füllstoffen oder zu deren Bekämpfung überwiegend Potenzmittel eingesetzt werden und wenn Sie ein aktiver Käufer sind und aber Fabrikrobotern sind heutzutage nicht mehr selten. Wird die Angemessenheit einer bestimmten Methode zur Behandlung der Erektilen Dysfunktion bestimmt, eine der seriösen Nebenwirkungen zu bekommen und die von der Grundversicherung bezahlt werden. Für Fragen zur Einnahme und möglichen Nebenwirkungen Ihrer Medikation sowie für eine Prüfung Ihrer Verordnung auf Wechselwirkungen mit anderen Medikamenten, bei 40 verursacht psychische Impotenz 80.

audeo-marvel-phonak-isitme-cihazi-modeller
Phonak Audeo Marvel

Phonak’ın en gözde ve en kaliteli birinci sınıf işitme cihazı, dünyada Phonak ürünlerinde en hızlı satılan ve en çok müşteri geri dönüşü olana Audeo Marvel‘dir . Hafif ila orta derecede işitme kaybı yaşayan bireyler için uygundur.

Marvel İşitme Cihazı satılırken bir kaç özellik Bluetooth özelliği, kulak çınlaması maskeleme ve şarj edilebilir pil seçeneği bulunur.

Phonak Marvel sadece kulak içi alıcı (RITE) tarzı olarak sunulur. Yani, işitme cihazının hoparlörü kulak kanalında bulunur, ancak mikrofon ve işlemci kulağın arkasında bulunan cihazın içindedir.

Ayrıca , piyasada kulakta tek görünmez işitme cihazı olan Phonak’ın Lyric modeline Arya İşitme Merkezinden satın alabilirsiniz. Normal işitme cihazlarından daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Phonak’ın CROS işitme cihazı, tek taraflı işitme olan insanlar için özel olarak tasarlanmıştır.

Phonak ayrıca, çocuklar ve ciddi ile derin işitme kaybı olan yetişkinler için işitme cihazları da dahil olmak üzere birkaç model daha piyasaya sürmüştür.

İşte Phonak’ın en yeni işitme cihazı modelleri :

Model Özelliği Cihaz Tipi
Audeo Marvel IOS veya Android Cihazlara Doğrudan Bağlantı RIC
Naida B Süper güç seçeneği RIC ve BTE
Sky B Pediatrik Tasarım RIC ve BTE
Virto B Özel Uyumlu ITE, ITC, CIC, IIC
Virto B-Titanium Titanyum Kaplama IIC
Cros B Tek Taraflı işitme Kaybı Olanlar İçin RIC ve BTE
Lyric Uzun Süreli Kullanım IIC

 

RIC BTE ITE ITC CIC IIC
Alıcı Kanalda Alıcı Kulağın Arkasında Alıcı Kulakta Alıcı Kanalda Tamamen Alıcı Kanalda Alıcı Kanal İçinde Görünmez

Phonak Tarafından Üretilen Yardımcı Dinleme Cihazları

Phonak, gelişmiş işitme cihazları serisine ek olarak, ihtiyaçlara yönelik olarak özel durumlarda işitme yeteneğini geliştirmek için işitme cihazlarıyla birlikte çalışmak üzere çeşitli uygulamalar, kablosuz aksesuarlar ve yardımcı teknoloji ürünler geliştirmiştir. Bunlar arasında dikkat çeken ve birden fazla hoparlörü güçlendirebilen bir mikrofon olan Roger Select , Roger Table Mic 11 toplantılarda bir mikrofon ve TV ve ya müziği işitme cihazlarınıza aktarmak için TV konektörü yer alıyor.

Phonak işitme cihazında ki kampanyalardan yararlanmak ve Phonak işitme cihazı fiyatlarını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın