• 0(312) 418 0 888
  • info@aryaisitme.com.tr
  • WhatsApp Hattı: 0(532) 131 56 74

Randevu Alın0(532) 131 56 74

Mail Adresiinfo@aryaisitme.com.tr

AdresKocatepe Mah. Mithatpaşa Cad. No:70/1 Kızılay / Ankara

By: admin

Phonak Pediatrik Ürünler

Phonak Pediatrik İle Güçlü Gelecekler

Phonak Türkiye, İsviçre kalitesi ve güvencesiyle işitme cihazları ve kablosuz iletişim sistemleri tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde lider olan Phonak’ın yüksek teknolojili en yeni ürünlerini, dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye’de de satışa sunuyor.

İşitme cihazı sağlayıcısı Phonak , Marvel işitme cihazı teknolojisinin faydalarını Sky Marvel (M) olan çocuklara ve bebeklerin ihtiyacına yönelik üretildiğini açıkladı.

Phonak Pediatrik ürünleri, optimum konuşma ve dil gelişimi, konuşma anlaşılırlığı ve kullanım kolaylığı için mümkün olan en iyi işitme çözümünü sağlayacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.

Tüm Sky M cihazlarında artık Roger Direct entegre edilmiştir, bu da Roger mikrofonların harici bir alıcı takmadan doğrudan Marvel işitme cihazlarına akışını sağlar.

Çocuklar okul etkinlikleri gibi çok gürültülü ortamlarda bile konuşmalara tam olarak katılabilirler. Phonak Sky M ayrıca Android ve iOS cihazlara evrensel Bluetooth bağlantısı sunuyor.

İlköğretim öğrencilerinin% 78’inin düzenli olarak bir tablet veya akıllı telefon kullandıkları göz önüne alındığında Phonak Sky M, işitme kaybı olan çocukların sınıfta tüm bu teknolojilere eşit erişiminin sağlanmasına yardımcı olacaktır.

Sky M cihazları çeşitli renk ve boyutlarda mevcuttur ve hafif, orta derecede şiddetli, şiddetli ve derin derecede işitme kaybı olan çocuklara yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Çocukların Gelişiminde Temel Olan Güçlü İlişkiler Kurmayı Kolaylaştırmak

Çocuklar dünyayı ilişkiler yoluyla deneyimliyorlar. Bu ilişkilerin kalitesi ve istikrarı, kendine güven, iyi olma duygusu, öğrenme motivasyonu ve okulda ve daha sonraki yaşamda başarı gibi çok çeşitli gelişimsel sonuçların temelini oluşturur. Araştırmalar, ileri geri etkileşimlerin ve dönüş alma konuşmalarının önemli bağlar oluşturmak için kritik olduğunu gösteriyor.

Yakın ilişkiler kurmak, bir çocuğun en uygun sosyal, duygusal ve bilişsel gelişimi için gereklidir ve Phonak, işitme kaybı olan her çocuğa hayatın mümkün olan en iyi başlangıcını sunmayı taahhüt eder.

Her yaştan çocuğa daha etkin iletişim kurmalarını sağlamak, ister aile hayatında, ister okulda veya sosyal olarak olsun, önemli ilişkilerini ilk andan itibaren tamamen beslemelerine olanak tanır.

Marvel 2.0 Ailesinin diğer üyeleriyle tanışın

  • 🦻Phonak Audéo M-RT Kanal İçi Alıcı (RIC) modelini
  • 🦻Phonak Bolero Kulak Arkası Marvel (BTE) modelini
  • 🦻Phonak Sky Marvel Pediatrik modellerini içeriyor .

Bizimle iletişime geçin ve çocuklar için işitme cihazı ürünlerimizden sizin çocuğunuz için her anı dolu dolu yaşamasına yardımcı olalım.

Referanslar : Hearing Review

Call Now ButtonHemen Arayın