• 0(312) 418 0 888
  • info@aryaisitme.com.tr
  • WhatsApp Hattı: 0(532) 131 56 74

Randevu Alın0(532) 131 56 74

Mail Adresiinfo@aryaisitme.com.tr

AdresKocatepe Mah. Mithatpaşa Cad. No:70/1 Kızılay / Ankara

By: admin

Kişiye Özel Adaptasyon Programı

Arya İşitme İle Her Ânı Duymak Pahabiçilmezdir.

Arya İşitme Merkezimiz de İşitme Cihazı Satış ve Uygulama konusunda alanında uzmanlaşmış Odyometrist ekibimiz tarafından hizmet verilmektedir.

İşitme cihazından maksimum derece de fayda görebilmeniz adına ve her türlü ortamda en iyi anlamayı sağlayabilmek için farklı konular da çeşitli testler yapılmaktadır.

İlk defa işitme cihazı kullanacaksanız eğer kişiye özel adaptasyon programımızdan yararlanmalısınız.

İşitme cihazı ile çevrenizdeki sesleri ilk defa bu kadar net duyacaksınız ve ister istemez ilk başta adapte olmanız zor olacaktır. Öncelikle bireylerin iyi bir eğitimden geçmesi gerekir. Bireyin cihaz kullanımı süresini artırmaya yönelik olarak çeşitli eğitimler ve yöntemler uygulanmaktadır.

Programın amacı bireyin cihaza alışması ve sesleri ayırt etmeye başlamasını sağlamaktır. Nasıl ki vücut geliştirme salonlarına yeni başlayanlara bir adapte süreci geçiriyor bireyin de bu şekilde bir programa katılmanızı tavsiye ederiz.

Hafif ve orta derecede işitme kaybı bulunan çocuklar da bile, işitme kayıpları nedeni ile sınıftaki ve diğer ortamlardaki konuşmaların tümünü takip etmedikleri için başarısız duruma düşerler. Bu yüzden işitme kaybının tipi ve derecesi belirlenen çocuğumuza, ilaç ve cerrahi bir tedavi imkanı yoksa uygun işitme cihazı adaptasyonu yapılmalıdır.

Adaptasyon programımız hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın…

Call Now ButtonHemen Arayın