• 0(312) 418 0 888
  • info@aryaisitme.com.tr
  • WhatsApp Hattı: 0(532) 131 56 74

Randevu Alın0(532) 131 56 74

Mail Adresiinfo@aryaisitme.com.tr

AdresKocatepe Mah. Mithatpaşa Cad. No:70/1 Kızılay / Ankara

By: admin

İşitme Cihazları Satışı

İşitme Cihazları Satışı

İşitme Kaybının tedavi yoluyla düzeltme imkanı kalmadığı zaman devreye İşitme Cihazları girmektedir. En çok tercih edilenler kulak arkası ve kanal içi cihazlardır.

İşitme cihazı, kaybın nedeni, tipi, derecesi, kullanıcının yaşı, işi, kulak/ kanal yapısı ve diğer başka etkenler göz önüne alınarak alanında uzman olan işitme sağlığı uzmanlarımız tarafından size en uygun olanı seçilir ve denenerek karar verilir.

İşitme Cihazı Nasıl Alınır?

Arya İşitme Merkezime gelerek farklı marka ve modellerdeki işitme cihazlarımızı test edebilirsiniz. Başka yerlerden alacağınız zaman işitme cihazı satışı yapacak yerlerin mutlaka Sağlık Bakanlığı tarafından izninin olup olmadığını sorunuz eğer yoksa sağlınız için o tür yerlerden işitme cihazı tedarik etmeyiniz.

KBB Hekimleri tarafından ya da Odyologlarımız tarafından merkezimizde yapılan işitme kaybı testleri sonucunda eğer işitme cihazı kullanmanıza karar verilirse eğer o zaman işitme cihazı satın alabilirsiniz.

İşitme kaybınız için işitme cihazı satın almanız için illa SGK olmasına gerek yok, özel olarak ta satın almak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. KBB hekiminize yalnızca reçete yazdırarak da satın alabilirsiniz.

Arya İşitme Merkezi’nde kredi kartına taksit imkanımız mevcuttur. Ayrıca E-Bültenimize abone olarak ta çeşitli dönemlerde yapılan kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

SGK ile İşitme Cihazı Almak

Hastahanelerden alacağınız test sonuçlarınız, sağlık kurulu raporu ve reçeteniz ile birlikte, Arya İşitmeden ya da size en yakın anlaşmalı işitme satışı ve uygulama merkezlerinden SGK katkısından yararlanarak ile işitme cihazı satın alabilirsiniz.

İşitme cihazı kullanacak olan bireyin sosyal yaşam tarzınıza ve bütçesine uygun işitme cihazları alanında uzman ekiplerimiz tarafından denenir.  İstediğiniz ve memnun olduğunuz işitme cihazınızı SGK katkısından faydalanarak satın alabilirsiniz.

İşitme Cihazı Fiyatları

İşitme Cihazların fiyatlarını tam olarak söylememiz mümkün değildir. 500 Türk Lirasına da işitme cihazı satılmaktadır 5000 Türk Lirasına da işitme cihazı satılmaktadır. Fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için sizi ofisimize bekleriz.

Kendinize ya da sevdiğiniz birine işitme cihazı satın almayı düşünüyorsanız, Size yardımcı olabilmek için +90 554 292 89 76 numaralı telefonu arayarak  ya da Whatsapp üzerinden başvurabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın